Hakkımızda


İzmir Sarmaşık Çiçekçilik Sipariş online Çiçek mağazası, Sarmaşık Çiçekçiliğin resmi satış sitesidir. İzmir Çiçek siparişleriniz güvenle teslim edilmektedir.

 SARMAŞIK  İZMİR ÇİÇEKÇİLİKunvanı ve logosu yanında  Türk.Patent Enstitüsünde tescil ettirerek çalışmalarını sürdürmektedir. 

Estetik Güzelliği, güzelliğin yollarını arama yöntemlerini ve nihayet güzellikleri tanımlamakta kullanılır. Servis kelimesinin çiçekçilikte ne denli önemli olduğunu açıklamamıza gerek yok sanırız. Ne kadar güzel hazırlanırsa hazırlansın, ne kadar estetik değer taşırsa taşısın yerineilgilisine iyi teslim edilemeyen bir çiçek ünitesinin ne önemi olabilir ki?
 
İşte biz İZMİR SARMAŞIK ÇİÇEKÇİLİK olarak bu anlamlarına uygun olmak koşuluyla kendimize slogan olarak seçtik, tescil ettirdik, başımız dik OTUZBEŞ yıldır başarılı olmaya çalışıyoruz. Biz, İzmir’in kalbinde bulunmaktan hoşnutuz. Yaşamda otuzbeş yıllık bir zaman dilimi belki çok önemsenmeyebilir. Ama bir meslek dalında otuzbeş yılık bir süreç hele ülkemiz için ciddi bir süreç sayılmalıdır Kendimize güveniyoruz. Geçmişteki deneyimlerimiz, şimdilerdeki araştırma heyecanımız, gelecekteki yeniliklere açık olmamız sizlere hizmet etmemizde bizim rehberimiz olmaktadır.
 
Sitemizde ürünlerimizden bazı örnekleri size sunuyoruz. Ancak, bu örneklerle sınırlı değiliz, siz isteyin mesleğimizde yapamayacağımız yoktur. Yeter ki bizi arayın, tanışalım, konuşalım. Sonuçlardan hoşnut kalacağınızı biliyoruz. Yineliyoruz, sitemizde gördükleriniz yapabileceklerimizin çok ama çok küçük bir bölümüdür. 
Bu yazdıklarımızın ötesinde arkamızda dünyamızın en büyük çiçekçilik örgütü İNTERFLORA kuruluşu var. Böylesine büyük bir organizasyonun üyesi olmak; bize her zaman gurur vermiş, çalışmalarımızı cesaretlendirmiş, her türlü etkenliğimizin temel dayanağı olmuştur. Ancak; böylesine büyük organizasyonda yer almanın ciddi sorumluluklar getirdiğini de hiçbir zaman aklımızdan çıkarmıyoruz
 Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor. Uzakta olsalar bile, sevdiklerimize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığımızı hissettirmek artık o kadar kolay ki...

 Çiçekli günler ve sevgi dileklerimizle… http://www.sarmasikcicekcilik.com

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş