Güvenlik ve Gizlilik


SARMAŞIK ÇİÇEKÇİLİK olarak müşteri memnuniyeti, güvenliği ve gizliliği en dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Bu yüzden online çiçek mağazamız SSL sistemi ile güvenli hale getirilmiş ve Kredi Kartı işlemleri için ise İşbankası, sanalpost sistemi kullanmaktadır. www.sarmasikcicekcilik.com dan yapacağınız tüm alışverişler

SSL Güvenlik Sertifikası kullanılarak güvenli bir şekilde gerçekleşir. Müşteri güvenliğine en üst derecede önem veren bankalar elektronik ticaret sisteminin dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojilerini kullanmaktadır. Bu sistemde müşteri ile POS (Internet üzerinden kredi kartıyla ödeme işleminin gerçekleşmesini sağlayan yazılım) arasın-daki bilgi akışı SSL, V-POS ile  ve diğer bankalar arasındaki bilgi akışı ise SET ile korunmaktadır. SET ve SSL yazılımları, müşteri - işletme - banka arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan çok zor olan 216 veya 128 bit teknolojileriyle şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır. Alışveriş Sistemimiz maksimum güvenlik için SSL sistemi ile korunmaktadır.SSL güvenlik sistemi tam ve kesin bir koruma sağlar.

Gizlilik
Eğer sipariş formunda not kağıdında gönderenin adının görünmesini istemiyorsanız, ve alıcı kişinin firmamızı aradığında isminizin gizli kalmasını istiyorsanız aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.

* Ürünün kabul edilmemesi durumunda ürün tekrar firmamıza getirilmektedir. Bu durumda ürünü 3 gün içerisinde firmamızdan almanız gerekir. Yada ekstra nakliye ücreti ödeyerek 3 gün içerisinde başka bir adrese gönderebilirsiniz.Nakliye ücretleri ile ilgili 0232.441 47 15 nolu telefondan bizimle irtibata geçiniz.

* Sipariş bilgileriniz tarafımızca gizli olarak saklanmaktadır. Yalnızca bazı ciddi sorunların çıkması halinde alıcıya gönderen bilgileri verilmektedir.

* Gönderilen çiçekden dolayı (alıcının çiçeği kabulü ile ilgili) sorun çıkması halinde firmamız hiçbir şekilde sorumlu değildir.

* Kredi kartı ile ilgili bilgileriniz kesinlikle bizim tarafımızda tutulmamaktadır. Doğrudan bilgileriniz bankaya gönderilir ve banka onayı değerlendirilir.

Çiçek siparişlerinizde size bir tık kadar yakınız. izmir çiçekçilik

 

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş